Про нас

Ательє меблів ProSperi це...

Виробництво якісних меблів протягом понад 12 років – Ваша надійна ставка на комфорт і елегантність.


Висококваліфікована команда з багаторічним досвідом роботи від 4 до 12 років. Ми віддані навчанню та стежимо за інноваціями, завдяки чому можемо гарантувати професійний дизайн-проект, розробку технічної документації, виробництво та монтаж меблів на найвищому рівні якості. Довірте свій інтер'єр команді, що росте разом з часом та завжди слідує сучасним трендам.

 

Шоурум, де Ваші меблі відроджуються з мрії в реальність. З нашим широким асортиментом матеріалів та комплектуючих Ви матимете можливість відчути та побачити кожну деталь Ваших майбутніх меблів. У нас Ви зможете отримати не тільки візуальне задоволення, але й насолодитися тактильним контактом з кожним елементом, щоб бути впевненими у своєму виборі і створити ідеальний дизайн для Вашого простору.

 

Абсолютно безкоштовний дизайн-проект меблів та комерційна пропозиція з деталізацією за матеріалами та комплектуючим, яка допоможе Вам максимально точно зрозуміти формування вартості, а також за необхідності порадитись з близькими та провести моніторинг цін у наших колег по меблевому бізнесу.


Договір - гарантія, яка охоплює абсолютно всі аспекти Вашого замовлення. Ми пропонуємо вам послугу 'під ключ', що включає повну комплектацію, доставку, збірку та гарантує відсутність будь-яких додаткових платежів. Вам немає потреби хвилюватися про терміни чи вартість, оскільки ми дотримуємося всіх зобов'язань і обіцянок. Крім того, Ви отримаєте докладну специфікацію, яка включає всі технічні та якісні параметри Вашого виробу, щоб Ви були абсолютно впевнені в якості та відповідності Вашим очікуванням. Ваш спокій та комфорт - наш пріоритет.

 

Використання лише оригінальних, якісних та безпечних матеріалів і комплектуючих від провідних українських та світових виробників. Ми завжди ставимо Ваше здоров'я та комфорт на перше місце, тому Ви можете бути впевнені, що кожен виріб, який ми створюємо, виготовлено з максимальною увагою до якості та безпеки. Наши матеріали та комплектуючі відповідають найвищим стандартам і гарантують тривалий та надійний довгостроковий використання Ваших меблів. Відчуйте різницю, обираючи найкраще для свого інтер'єру та звертаючись до нас.


Офіційний партнер виробника фурнітури Blum, і це робить нас надійними та професійними експертами в сфері меблевого дизайну та виготовлення. Наші провідні співробітники пройшли спеціальне навчання та отримали відповідні сертифікати від Blum. Це означає, що ми можемо технічно грамотно спроектувати та встановити Ваші меблі, гарантуючи високу якість та надійність. Крім того, завдяки нашому партнерству з Blum, Ви отримаєте гарантію від виробника фурнітури, що підтверджує надійність і тривалість вашого інтер'єру. Довірте нам створення меблів, які задовольнять найвищі стандарти якості та функціональності.


Офіційний партнер лідера на меблевому ринку Одеси ТОВ «Квадро», меблеві заготовки виготовляються на пиляльних лініях даної компанії, що надає можливість мінімізувати кількість дефектів (сколів, відсутність діагоналей, похибка у розмірах), поклейка всіх торців (крім сусідніх) деталей PUR клеєм, що дозволяє значно збільшити вологостійкість деталей, термін експлуатації меблів, мінімізує виділення формальдегідів, виключає можливість проникнення паразитів (борошні жуки та інші), мінімізує кількість сколів при транспортуванні, монтажу та експлуатації меблів.


Лакофарбові покриття, які виготовляються на італійському сучасному обладнанні наших партнерів фабрики «Канон»  з дотриманням рекомендацій за технологією провідних світових виробників лакофарбових матеріалів, які відповідають усім сучасним нормам безпеки, а також мають гіпоалергенні властивості.


Безпека - усі матеріали та комплектуючі мають відповідні сертифікати з безпеки для життєдіяльності та здоров'я людини, сертифікати якості, сертифікати екологічної безпеки.


Офіційно оформлений персонал та платежі з податків.


Гарантія 18 місяців, а також післягарантійне обслуговування, у разі виникнення рекламацій ми завжди на стороні замовника у найкоротший термін позитивно вирішуємо питання з постачальниками комплектуючих та матеріалів протягом усього терміну експлуатації меблів. 


Актуальні сторінки у Facebook, Instagram, Google, сайт, тільки реальні фото наших робіт, тільки позитивні відгуки наших клієнтів та бездоганна репутація.

Меблі призначені не просто для користування - вони створені, щоб протягом усього терміну експлуатації Ви насолоджувалися ними. Ми прагнемо, щоб кожен наш клієнт рекомендував нас своїм знайомим і безсумнівно повернувся за наступними проектами. З нами Ви отримаєте не лише меблі, але й емоції та задоволення від кожного елементу Вашого інтер'єру. Наша місія - зробити Ваше життя більш комфортним та гармонійним. Обирайте нас, і ми перетворимо ваші ідеї в реальність, яку Ви захочете поділитися з усіма, кого знаєте.


Завжди чекаємо на Вас у гості:

  • Понеділок-субота: 10:00 - 17:00
  • Неділя: вихідний
  • м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога 31В (офіс №2 вхід з вул. Краснова фасад)
  • Політика конфіденційності

Чи є готовий проект меблів?

Відправляйте на прорахунок:

Телефонуйте до нас: